Nieuws

5 juni 2025

Nieuwe regeling

Veelgestelde vragen over de beoogde ingangsdatum: dit moet u weten

Het bestuur van Pensioenfonds Vliegend Personeel KLM heeft op 2 juni 2025 bekend gemaakt dat de startdatum van hun nieuwe pensioenregeling wordt uitgesteld. De keuze van Pensioenfonds Vliegend Personeel KLM heeft géén gevolgen voor de voorgenomen startdatum van de nieuwe pensioenregeling van het pensioenfonds voor het cabinepersoneel. Deze blijft 1 januari 2026. We begrijpen dat u als deelnemer vragen heeft. Daarom behandelen we hieronder de veelgestelde vragen.
2 juni 2025

Nieuwe regeling

Start van de nieuwe pensioenregeling blijft 1 januari 2026

Het bestuur van Pensioenfonds Vliegend Personeel KLM heeft op 2 juni 2025 bekend gemaakt dat de startdatum van hun nieuwe pensioenregeling wordt uitgesteld. De keuze van Pensioenfonds Vliegend Personeel KLM heeft géén gevolgen op de voorgenomen startdatum van de nieuwe pensioenregeling van het pensioenfonds voor het cabinepersoneel. Deze blijft 1 januari 2026.
9 mei 2025

Nieuwe regeling

Het bestuur akkoord met het uitvoeren van de nieuwe pensioenregeling en met invaren

In de overgang naar de nieuwe pensioenregeling hebben we weer een belangrijke mijlpaal bereikt. Het bestuur heeft de afspraken van KLM en de vakbonden over de nieuwe pensioenregeling zorgvuldig beoordeeld en de opdracht aanvaard. Dit betekent dat de invoering van de nieuwe pensioenregeling weer een stap dichterbij is. Ook is het bestuur akkoord om alle opgebouwde pensioenen en pensioenuitkeringen over te zetten naar de nieuwe pensioenregeling. Dit noemen we ook wel invaren.
23 april 2025

Nieuwe regeling

Uitkomsten onderzoek naar vertrouwen in de overgang naar nieuwe regels voor pensioen

Regelmatig doen we onderzoek naar het vertrouwen onder deelnemers, gewezen deelnemers en gepensioneerden. Ook afgelopen maart hebben wij weer een aantal deelnemers uitgenodigd om een korte vragenlijst in te vullen.
17 februari 2025

Nieuwe regeling

Onderzoek naar vertrouwen in het fonds en de nieuwe pensioenregels

Wij doen regelmatig onderzoek om na te gaan hoeveel vertrouwen uw heeft in pensioen, het pensioenfonds en de nieuwe pensioenwet. Begin februari nodigen wij een groep deelnemers uit om een korte vragenlijst in te vullen. Het invullen van het onderzoek kost ongeveer 2 minuten.