Wat kunt u verwachten?
Deze week ontvangt u een brief met een overzicht van alle aankomende communicatie én de acties die van u worden verwacht. Zo komt u niet voor verrassingen te staan.
In deze brief informeren wij u onder andere over:
•    Uw pensioenbedragen: wanneer u een eerste inschatting kunt verwachten van uw (toekomstige) pensioen in de nieuwe regeling, en wanneer u bericht ontvangt met de bedragen bij definitieve omzetting van uw pensioen. 
•    Netto Aanvullende Pensioenregeling (NAP): wanneer u hierover meer informatie ontvangt, op welke manier u uw keuze kunt doorgeven en binnen welke termijn.
•    Partnerpensioen: wanneer u informatie ontvangt over het partnerpensioen in de nieuwe regeling, en welke actie u moet ondernemen als u géén vrijwillig partnerpensioen en/of vrijwillig partnerpensioen wilt meeverzekeren. Ook wanneer u al eerder een keuze heeft gemaakt voor uw partnerpensioen, is het belangrijk dat u deze (opnieuw) aan ons doorgeeft.
•    Meer informatie over: waar u in het eerste kwartaal van 2026 meer kunt lezen over de nieuwe pensioenregeling, het wezenpensioen, de mogelijkheid om extra pensioen te sparen uit uw brutosalaris en de tijdelijke mutatiestop.
Wilt u alvast meer lezen? 
Bekijk de webpagina ‘Belangrijke communicatiemomenten’. Hier vindt u ook een schema met alle communicatiemomenten per maand weergegeven.