Nieuws

19 februari 2026

Interview

Pensioenkennis geeft rust in je hoofd

Pensioen lijkt heel ingewikkeld, maar je kunt zelf veel doen om een goed beeld van je eigen situatie te krijgen. Het is niet moeilijk, het kost weinig tijd en het geeft rust. Dat is de boodschap van Mieke Prins en haar dochter Sanne van Beijeren. Samen begonnen ze dit jaar als PIT’er en gaan ze met collega’s in gesprek over ‘later’.
16 februari 2026

Interview

PIT-Senior houdt gepensioneerde collega aan boord

Voor de actieve deelnemers van het pensioenfonds zijn ze sinds jaar en dag bekend: de PIT’ers. Als ‘pensioenambassadeurs’ brengen zij pensioen onder de aandacht bij collega’s, op de route en online. Maar ook gepensioneerde collega’s hebben vragen over hun pensioen. Zeker nu, met de transitie naar de nieuwe regeling. Daarom komen er PIT-Seniors. Lucia van Rooijen en Ans van Schaik, allebei gepensioneerd, dachten met het pensioenfonds mee over de beste aanpak.
4 juli 2025

Interview

Selma Smit geeft stokje door aan Chantal Boekkooi: 'Vertrouwen moet je verdienen'

Het bestuur van het Cabinefonds heeft een nieuw gezicht. Selma Smit, voor veel deelnemers een bekend gezicht, is per 1 juli 2025 na zes jaar afgezwaaid en heeft het stokje doorgegeven aan Chantal Boekkooi. Chantal neemt de taken over en heeft onder meer communicatie in haar portefeuille.
27 mei 2025

Interview

Het pensioenfonds op weg naar de nieuwe pensioenregeling

Er is een belangrijke mijlpaal behaald: het pensioenfonds heeft vastgesteld dat het de nieuwe regeling goed en evenwichtig kan uitvoeren, in het belang van alle deelnemers. Het fonds heeft het implementatieplan ingediend bij De Nederlandsche Bank om dit plan te beoordelen. Daarnaast heeft het fonds een transitiecommunicatieplan gemaakt waarin staat beschreven hoe we alle deelnemers informeren over de nieuwe pensioenregeling.