Nieuws

25 februari 2026

Nieuws

Uw pensioenuitkering in februari en maart

Bent u gepensioneerd? Dan ontvangt u op 27 februari voor het eerst uw pensioenuitkering volgens de nieuwe pensioenregeling. Bij deze uitkering zit ook een nabetaling van januari 2026. Gelijk met de uitbetaling ontvangt u een uitkeringsspecificatie in MijnKLMPensioen.
16 februari 2026

Nieuws

Aanmelden voor PIT 2026

Wilt u meer leren over uw pensioen? En wilt u collega's bewust maken over allerlei pensioenzaken? Dan is PIT iets voor u. Lees snel verder en meld u aan!
23 januari 2026

Nieuws

Focus 2026 is nu beschikbaar

In deze editie vindt u interessante interviews terug over onder andere de nieuwe Pensioenwet. Leest u mee?
23 januari 2026

Nieuws

Kwartaalbericht vierde kwartaal 2025

In het Kwartaalbericht vatten we in één pagina samen wat de financiële ontwikkelingen waren in het afgelopen kwartaal.
23 januari 2026

Nieuws

Dekkingsgraad december 2025: 132,4%

De dekkingsgraad van Pensioenfonds KLM-Cabinepersoneel is per eind december 132,4%.
10 september 2010

Nieuws

Dekkingsgraad eind augustus 2010

De stand van de dekkingsgraad per eind augustus 2010 is 105,9%.
3 september 2010

Nieuws

Nieuwsbrief over financiele positie fonds

Rond 10 september ontvangen alle actieve deelnemers van het Cabinefonds en nieuwsbrief met uitleg over de financiële positie van het pensioenfonds.
2 september 2010

Nieuws

Pensioen in Zichtdag voor Cabinepersoneel najaar 2010

Op 21 oktober vindt in Amstelveen de Pensioen in Zichtdag voor Cabinepersoneel plaats. Gaat u bijna met pensioen, dan kunt u zich voor een van deze dagen opgeven.
26 augustus 2010

Nieuws

Deelnemersvergadering KLM cabinefonds 20 september 2010

U kunt zich aanmelden voor het bijwonen van de vergadering door uiterlijk 13 september 2010 uw naam en personeelsnummer (en eventuele vragen of agendapunten)door te geven aan het bestuurssecretariaat.
19 augustus 2010

Nieuws

Turbulentie op financiële markten

Korten van pensioenen op dit moment niet aan de orde bij KLM.